Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Нарада з сільськими головами району

08/10/2019

         08 жовтня 2019 під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Філімонова, за участі заступника  голови районної ради Олени Загорулько, першого заступника голови райдержадміністрації Анжеліни Дрозд та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулась нарада із сільськими головами району.

Відкриваючи нараду Анатолій Філімонов озвучив питання, які потребують негайного вирішення. А  саме: невиконання районного бюджету ; план дій розчищення  автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення в разі погіршення погодніх умов, придбання житла учасникам АТО (ООС).

         Щодо стану виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2019 року, проінформувала заступник начальника фінансового управління РДА Наталія Стоян.  Станом на 1 жовтня 2019 року надійшло  до зведеного бюджету податків на  133507,4 тис. грн. що становить 71,7 % планових показників  9 місяців та 94% річних показників. До аналогічного періоду минулого  минулого року надходження збільшились на 2,9 % аба 989,9 тис. грн.

         Планові показники виконані всіма сільськими бюджетами району.  Аналіз виконання  плану доходів  загального фонду бюджетів місцевого самоврядування  свідчить про недонадходження податків і зборів  у запланованих річних обсягах (при нормі 75 %) для 2 місяцевих бюджетів. Звернула увагу, що районний бюджет  у порівнянні з даним періодом минулого року  не виконано на 15% .

         Завідувач сектору містобудування, архітектури, ЖКГ, будівництва та інфраструктури РДА Сергій Цушко  довів до відома присутніх, що усі бюджетні установи до опалювального періоду готові. Також повідомив присутнім, що  філію "Веселинівський Райавтодор"  приєднанно до філіалу «Вознесенський Райавтодор».

Анатолій Філімонов акцентував увагу сільських голів на важливості зарезервувати паливно-мастильні матеріали на випадок погіршення погодніх умов  взимку.

         Анжеліна Дрозд поцікавилася у  начальника 11 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Миколаївській області Олександра Бабіча про готовність підрозділу до складних погодніх умов в осінньо- зимовий період.  Він доповів, що  вся техніка в справному стані, до ліквідації наслідків надзвичайних подій обмежено готові.

         Начальник управління соціального захисту населення РДА Тамара  Максимова розповіла про  питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І—ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов та повідомила, що на обліку на придбання житла для учасників АТО (ООС) перебуває 16 осіб.

         Також на нараду виносились питання  стосовно атестації робочих місць зі шкідливими умова праці  на підприємствах, установах та організаціях за 9 місяців 2019 року; передачу шкільних автобусів, що знаходяться на балансі РЦ фінансово-господарського  обслуговування закладів та установ освіти, культури, молоді та спорту  у комунальну власність  сільських рад; про виконання вимог ЗУ «Про доступ до публічної інформації» щодо оприлюднення набору даних розпорядників інформації у формі відкритих даних.

В ході наради, з урахуванням всіх зауважень та пропозицій, Веселинівською  райдержадміністрацією були надані рекомендації та визначені терміни надання інформації до зацікавлених структурних підрозділів.

 

Всі новини →