Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Забезпечення житлом учасників антитерористичної операції (ООС) та їх родин на сьогоднішній день є важливим питанням наголосила виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Анжеліна Дрозд під час проведення комісії по районній програмі "

23/10/2019

 

Турбота  про людей,  які  перебувають у складних  життєвих  обставинах – один  з  основних  напрямів  соціальної  політики  держави.

В сучасних  економічних  умовах  вона  набуває  особливого  значення. Головне  спрямування  соціальної  політики  - це  створення  комплексу  правових,  економічних,  психологічних,  освітніх,  медичних,   реабілітаційних  та  інших заходів,  основною  метою  яких є  поліпшення  або  відтворення  життєдіяльності,  соціальної  адаптації,  повернення  до  повноцінного  життя  осіб,  які  потребують  соціальних  допомог  і  послуг.

Так, 23 жовтня 2019 року року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Анжеліна Дрозд, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамари Максимової, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району відбулося засідання координаційної ради з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота».

Метою програми є реалізація державної політики у сфері соціального захисту населення, надання матеріальної та грошової допомоги інвалідам, малозабезпеченим непрацездатним громадянам, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище та потребують соціальної підтримки з боку держави та надання одноразової грошової допомоги.  У зв’язку з тим, що до управління соціального захисту населення надійшли відповідні заяви на розсуд членів комісії було представлено пакет належних документів для прийняття відповідних рішень .

  Далі Анжеліна Дрозд  озвучила членам комісії, що  прийнято доручення голови райдержадміністрації від 15.10.19  № 1516-01-02-01 щодо придбання житла учасникам бойових дій з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО на сході України та потребують  поліпшення житлових умов. «Забезпечення житлом учасників антитерористичної операції (ООС) та їх родин на сьогоднішній день є важливим питанням. Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування  повинні докласти максимум зусиль щодо виконання  обласної програми «Турбота» в частині співфінансування по придбаню житла  відповідної категорії громадян.

Всі новини →