Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

СПОРТИВНИЙ СТАРТ НА СУЧАСНОМУ СТАДІОНІ

25/10/2019

                             

Для Веселинівської райдержадміністрації грудень минулого року розпочався з того, що губернатор особисто доручив кожному голові райдержадміністрації області провести на місцях Раду регіонального розвитку в населених пунктах району та сформувати перспективний план Веселинівського району  на 2019-2021рр. З  кожною сільською громадою керівники району  обговорювали цей план та спільно його корегували та формували. В грудні місяці 2018 року таке обговорення відбулось з мешканцями та депутатським корпусом Широколанівської сільської ради. Спочатку була ініціатива, яку було враховано та внесено до перспективного плану району та Широколанівської сільської ради, як таку, що бажає взяти участь  в проєкті «Будівництво футбольних міні-полів зі штучним покриттям», яке відбулося  шляхом співфінансування з обласного, районного та місцевого бюджетів. Не стояла осторонь громада  села Широколанівки, яка також фінансово долучилася до даного проєкту. Громадою було визначено місце будівництва, а саме стадіон Широколанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Далі   пророблено ряд робіт, це  виготовлення технічної документації, передбачення коштів в бюджеті, підготовка місця для будівництва тощо. Левова частка виконання цих робіт лягла на плечі районних депутатів ІІV скликання  голови ФГ «Волощакевич» Віктора Волощакевича та  голови ФГ «Аякс» Віктора Федюка, який також очолює ГО "Федерацію футболу Веселинівського району". Завдяки наполеглевості, трудолюбивості та завзятості  цих місцевих товаровиробників  та високій відповідальності  фірми-забудівника, футбольне міні-поле з синтетичним покриттям було збудоване за 10 днів. 

 

    Так, у  вівторок, 22 жовтня, в селі Широколанівка, Веселинівського району Миколаївської області  відбулась визначна подія - офіційне відкриття футбольного міні-поля зі штучним покриттям на базі Широколанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З нагоди такого спортивного дійства на стадіоні  зібралось чимало людей -  це   жителі громади, учнівська молодь, а також поважні гості народні депутати України ІХ скликання, Артем Чорноморов та Олександр Пасічний, голова обласної ради Вікторія Москаленко, позаштатний радник голови  Миколаївської облдержадміністрації Надія Макарова, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Анжеліна Дрозд, заступник  районної  ради Олена Загорулько, сільський голова  Людмила Чорній.

Святково - емоційного та піднесеного  насторою усім учасникам свята додала його мистецька частина, яку підготували учні школи.

Ми маємо надію, що відтепер, школярі та молодь   у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом, тим самим зміцнюватимуть своє здоров'я і цей сучасний спортивний об'єкт виростить не одне покоління спортсменів, не одного олімпійського чемпіона. Адже     стадіон облаштований за сучасними стандартами, а це спортивна перспектива для молоді. Молодь – майбутнє нашої громади.

            Опісля завершення церемонії відкриття  та офіційного перерізання стрічки на поле вийшли спортивні  команди та зіграли першу  гру.

                   

                     

 

 
Всі новини →