Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Відбулася звітно-виборча конференція районної організації ветеранів

22/11/2019

    Сьогодні відбулася звітно-виборча конференція районної організації ветеранів Веселинівського району. До складу організації входять ветерани праці, війни, Збройних сил та активісти ветеранського та волонтерського руху.

   У роботі конференції взяли участь представники органів влади: виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Анжеліна Дрозд, заступник голови районної ради Олена Загорулько, голова Веселинівської селищної ради Олександр Румянцев.

   У ході засідання делегати заслухали робочі звіти голови районної ради ветеранів Марії Донченко та ревізійної комісії у поточному році та визнали їхню роботу задовільною. Марія Миколаївна розповіла про такі напрямки роботи як відзначення знаменних дат, надання матеріальної допомоги ветеранам, вітання ювілярів, участь у підготовці матеріалів для книг «Ветерани в строю» та «Ветерани Миколаївщини», участь в Університеті ІІІ віку, співпраця з краєзнавчим гуртком та інше. Особливо приємним було визнання плідної праці ради ветеранів не лише з вуст пенсіонерів селища, а й заступника голови обласної ради ветеранів Тимофія Борецького.

   Останнім рішенням делегати переобрали діючу голову районної ради ветеранів Марію Донченко на новий термін.

   Виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Анжеліна Дрозд  побажала подальшої активізації роботи первинних організацій ради ветеранів на селі, щоб і надалі робота організації відповідала поставленим вимогам і завданням.

 

Всі новини →