Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

ЧЕРГОВИЙ РОБОЧИЙ ВІЗИТ

16/12/2019

 

Сьогодні очільник району  Анатолій Філімонов завершив об’їзд   шкіл району. Так, з робочим візитом  він відвідав Новосвітлівську  загальноосвітню школу I-IIIcт. В ході розмови із директором закладу Людмилою Мормуш голова районної державної адміністрації  ознайомився з основною та вагомою проблемою даного навчального закладу, а це капітальний ремонт  даху, адже за 51 рік існуванння школи здійснювався тільки поточний ремонт. Другорядними питаннями залишаються ремонт порогу школи та ремонт підлоги в коридорах закладу. Співрозмовники оглянули харчоблок та обговорили поточні питання. По завершенні зустрічі очільник району подякував адміністрації школи за створення належних умов для розвитку та виховання дітей.  

Підводячи підсумки робочої поїздки, Анатолій Філімонов  залишився задоволений побаченим і почутим: у навчальних закладах  тепло та чисто, впорядкована та прибрана прилегла територія, школа  на 100% забезпечена вугіллям.

Всі новини →