Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

НАРАДА З ДИРЕКТОРАМИ ШКІЛ РАЙОНУ

17/12/2019

    17 грудня  2019 року в малій залі Веселинівської райдержадміністрації  відбулася нарада з директорами  шкіл району. Нараду проводив начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Маркін. В засіданні взяли участь  голова райдержадміністрації Анатолій Філімонов, заступник голови районної ради Олена Загорулько, директор Веселинівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ  освіти та культури, молоді та спорту  Веслинівської районної ради Валентина Овчар, провідний інспектор сектору ГУ ДСНС України в Миколаївській області Олександр Онощенко та інші працівники райдержадміністрації . На розгляд присутніх винесено першочергові питання для вирішення.

Зокрема , під час зустрічі з керівниками освітніх установ району обговорювалися питання господарського характеру. Голова районної державної адміністрації подякував присутнім за належно організовану  роботу в період опалювального сезону.  Він сам особисто перевірив усі навчальні заклади району, і запевнився, що тепловий режим в класних кімнатах не порушується,  школи  району забезпечені паливом, згідно доведених норм.

         « Я на власні очі побачив  роботу  навчальних закладів . За останні роки районна влада чимало сил вклала в освіту району. Водночас з цим, левова частка –це допомога місцевих товаровиробників, за що їм велика дяка. Співпраця між усіма учасниками освітнього процесу – учителями, учнями, батьками, а також  органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування –  допоможе досягти нам конкретних результатів та зберегти напрацюване», - підсумував керівник району .

Всі новини →