Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Оновлення лікувального корпусу ЦРЛ на постійному контролі районної влади

03/02/2020

Сьогодні очільник райдержадміністрації Анатолій Філімонов з робочим візитом відвідав Веселинівську центральну районну лікарню, де за ініціативою райдержадміністрації продовжується оновлення лікувального корпусу ЦРЛ. Найближчим часом заплановано оновити 3 палати – 2 у терапевтичному відділенні та 1 – у хірургічному відділенні.

На даний час завершено капітальний ремонт однієї палати у хірургічному відділенні на 4 ліжка, замінено освітлення, придбано новий комплект меблів, зручні ортопедичні матраци, нові подушки та ковдри, постільну білизну. За словами головного лікаря відділення Леоніда Москаля, у даній палаті заплановано розміщувати хворих у післяопераційному періоді. Швидкими темпами, не перериваючі лікувального процесу, триває ремонт інших палат, для яких вже придбано все необхідне для комфортного перебування пацієнтів під час лікування.

Слід зазначити, що придбання матеріалів, меблів, фінансування ремонтних робіт здійснюються за рахунок коштів благодійників, небайдужих товаровиробників району, які розуміють важливість створення комфортних умов для перебування у стаціонарі жителів району.

            Директор лікарні Олександр Приходько зазначив, що прискореними темпами, власними зусиллями робітників лікарні, здійснюється поточний ремонт ренгтгенкабінету на другому поверсі лікувального закладу, де вже на цьому тижні, відразу після підтвердження щодо отримання «ядерної» ліцензії, буде змонтовано та встановлено рентгенодіагностичний комплекс на 2 робочих місця, придбаний за кошти державної субвенції наприкінці минулого року (вартістю 2, 5 млн. грн.), що дасть можливість фахівцям здійснювати точну діагностику захворювань.

            Також повідомив про те, що з 3 лютого 2020 року у лікарні функціонує оновлене відділення невідкладних станів (реанімація), палата якого на 2 ліжка розміщена на першому поверсі, поєднана з приймальним відділенням, та є втіленням у життя одного з проектів Перспективного плану розвитку Веселинівського району на 2019-2021 роки. Приймальне відділення оснащене персональним комп’ютером, підключеним до швидкісного інтернету та дасть можливість працювати у медичній системі eHealth.

            Завідувач відділенням невідкладних станів Василь Плевницький зазначив, що відділення укомплектоване цілодобовим сестринським постом, працює денна медсестра та санітарка. Завданням відділення є постановка первинного діагнозу, надання невідкладної допомоги з метою стабілізації хворого та транспортування його для надання спеціалізованої допомоги або планового лікування. Для цього палата оснащена всім необхідним обладнанням: кардіомонітори, дефібрилятор, кисневий концентратор, кардіограф, негатоскоп, також найближчим часом буде встановлено пересувний рентген. Звичайно, нові функціональні ліжка, нові матраци, подушки та постільна білизна.

            Питання оновлення матеріально-технічної бази закладів медицини перебуває на постійному контролі районної влади.

 

Всі новини →