Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Програми енергомодернізації багатоквартирних будинків ДУ «Фонд енергоефективності»

04/02/2020

    На виконання протокольних доручень засідання Ради розвитку громад та територій під головуванням Президента України Володимира Зеленського від 24 грудня 2019 року інформуємо про ініційований урядом пілотний проект ДУ «Фонд енергоефективності» (далі – Фонд) для прискорення процесу термомодернізації багатоповерхівок.

   Фонд, який почав діяти у вересні 2019 року, напряму працює з ОСББ, які хочуть робити термомодернізацію будинків. На ці цілі з державного бюджету України вже передані кошти і, з урахуванням бюджету 2020 року та допомоги ЄС та уряду Німеччини Фонд матиме 6,8 млрд. грн. на гранти для ОСББ.

   3 вересня 2019 року розпочався прийом заявок від ОСББ на участь у програмі з енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім” від Фонду енергоефективності. Вона передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакета «Легкий» та 50% для пакета «Комплексний».

       Найважливіше про програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків Фонду ОСББ можуть знайти за посиланням: https://eefund.org.ua/materiali-dlya-osbb-0

Всі новини →