Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Із виїзного прийому

13/02/2020

       13 лютого   2020 року здійснено виїзний прийом громадян головою Веселинівської райдержадміністрації Анатолієм Філімоновим до Ставківської сільської ради. Супроводжували очільника району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації .

                     

Під час проведення прийому до голови райдержадміністрації звернулась жителька  с.Ставки стосовно соціальних виплат. Також присутніми на прийомі були представники бюджетних установ села та члени батьківського комітету Ставківського ОНЗ І-ІІІ ступенів.

В діалозі між очільником району Анатолієм Філімоновим, сільським головою Камраном Аббасовим, начальником відділу освіти РДА Михайлом Маркіним, начальником фінансового управління РДА Валентиною Михайловою та директором школи Лідією Кардікашвілі  обоговорено першочергові плани роботи у поточному році, а саме: заміна даху та  проведення ремонтних робіт у спортивній залі школи, яка потребує негайної модернізації. Члени батьківського комітету звернулися до керівництва району та сільської ради з проханням надати медичній сестрі  ОНЗ повну робочу ставку. Учасники діалогу зважили всі «за» і «проти» та вирішили ввести повну робочу ставку медичної сестри з 1 березня 2020 року,  заробітна плата, якої буде оплачуватись шляхом співфінансування з районного та сільського бюджетів.

        

            Голова райдержадміністрації  вислухав завідуючих дошкільними навчальними закладами, які прилеглі до Ставківської сільської ради про хід перевірки Держпродспоживслужби, яка нещодавно перевіряла дитячі садочки. Присутні завідуючі ДНЗ доповіли, що при  перевірці зверталась увага на дотримання належних санітарно-гігієнічних умов для виховання, перебування, організації якісного харчування дітей з дотриманням натуральних норм, забезпечення медичного обслуговування та температурного режиму відповідно до нормативів. Також наголосили, що особливу увагу приділено здійсненню контролю умов та місця зберігання продуктів, терміни їх придатності та товарного сусідства. Голова сільської ради, додав, що усі зауваження будуть враховані та при першій можливості відсторонені.

   

«У ході перевірок з вами  проведено роз’яснювальну роботу стосовно вимог чинного законодавства щодо обігу харчових продуктів та необхідності їх дотримання. Я дуже прошу дотримуватись  наданих рекомендації з питань організації харчування дітей у закладах та мати належні документи, що супроводжують харчові продукти, і відповідають змісту  товарно-транспортних накладних» - підсумував  голова райдержадміністрації.

На завершення виїзного прийому очільник району   відвідав заклади соціальної сфери – це  Ставківський дошкільний навчальний заклад «Струмок» та  фельдшерсько-акушерський пункт . На завершення очільник району Анатолій Філімонов   зауважив, що відкритим питанням залишається  забезпечення ФАПу медичним працівником. На разі районна влада шукає шляхи вирішення  цього питання.

 

Всі новини →