Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

75- та річниця закінчення Другої світової війни

02/09/2020

 

Сьогодні, 2 вересня, світ відзначає 75-ту річницю закінчення Другої світової війни.

На знак вшанування всіх загиблих у Другій світовій війні голова райдержадміністрації Анатолій  Філімонов,  заступник голови райдержадміністрації Анжеліна Дрозд,  заступник  голови районної ради Олена Загорулько, представники районного війського комісаріату, відділення поліції  та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації   поклали квіти до пам’ятника воїнам-богданівцям та вшанували пам’ять  учасників визвольного руху та жертв нацизму  хвилиною мовчання.

Найкривавіша трагедія людства – Друга світова війна -  розпочалася 1 вересня 1939 р. із вторгнення військ нацистської Німеччини до Польщі, а завершилася 2 вересня 1945 р. із беззастережною капітуляцією Японії. Це був наймасштабніший військовий конфлікт в історії, участь в якому взяла 61 країна. У бойових діях було задіяно рекордну кількість наземних військ та техніки за всю історію військових конфліктів. Вперше було використано атомну зброю.

 

Всі новини →