Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Про проведення робочої зустрічі з сільськими головами

03/09/2020

 02 вересня поточного року заступником голови райдержадміністрації Анжеліною Дрозд, за участі начальника відділу фінансів Валентини Михайлової та тимчасово виконуючого обов’язки начальника Веселинівського відділення  Вознесенського відділу поліції Головного управління Національної поліції  в Миколаївській області Сергія Гаспаряна проведено робочу   зустріч    з сільськими головами району.

Анжеліна Дрозд повідомила присутнім про призначення на посаду  тимчасово виконуючого обов’язки начальника Веселинівського відділення  Вознесенського відділу поліції Головного управління Національної поліції  в Миколаївській області, майора поліції Гаспаряна Сергія Славовича, 14.12.1982 року народження, який протягом тривалого часу обіймав посаду начальника сектору кримінальної поліції Веселинівського відділення.

На зустрічі   обговорено питання щодо взаємодії з відділом поліції, про роботу дільничних інспекторів на територіях сільських рад та про вжиття заходів щодо якісного закриття бюджетного року.

 

Всі новини →