Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Проведено позачергове засідання штабу ТЕБ та НС при райдержадміністрації

09/10/2020

8 жовтня 2020 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Анжеліни ДРОЗД було проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Веселинівській райдержадміністрації, на якій було розглянуто наступні питання:

         1. Про стан епідемічної ситуації , спричиненої поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Веселиніського району

(Дрозд А.В., Приходько О.А, Жалдак Н.В.)

Доповідачі проінформували членів комісії про стан епідемічної ситуації спричиненої поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Веселиніського району.

Станом на 08 жовтня 2020 року в районі зафіксовано 28 випадків хворих на коронавірусну інфекцію.

За результатами доповідей, з урахуванням обговорення порядку денного та у зв’язку з    епідемічною ситуацією із захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 в районі,

         Заслухавши та обговоривши інформацію з цього питання, комісія вирішила:

        1.  Інформацію взяти до відома.

        2. Рекомендувати  селищному голові та сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій невідкладно провести та в подальшому щоденно проводити профілактичні бесіди та роз’яснювальну роботу з населенням та підлеглими  працівниками стосовно можливих наслідків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19,  спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та необхідності дотримання карантинних заходів, соціальної дистанції в громадських місцях, транспорті із вдягнутими засобами індивідуального захисту.

Строк: на час дії карантинних обмежень.

           2. Про роботу робочої групи по рейдових перевірках за дотриманням санітарного законодавства.

        Назаров С.С. довів до відома членів комісії, що  робочою групою проведені 7 санітарно-епідемічних обстежень продовольчих магазинів. Надав перелік виявлених недоліків. Складені відповідні документи про накладання штрафу в розмірі по  425 грн. кожному.

        Михайловський О.О. проінформував , що кожного дня мобільна  група проводить перевірки  ринків та магазинів за дотриманням санітарно- епідемічних норм. Порушень не виявлено.

Заслухавши та обговоривши інформацію з цього питання, комісія вирішила:

            1.  Інформацію взяти до відома.

2. Веселинівському  відділенню   Вознесенського ВП ГУ НП України в Миколаївській області (Гаспаряну С.С.) Вознесенському міжрайонному управлінню Держпродспоживслужби в Миколаївській області   (Назарову С.С.):

        2.1. Забезпечити щоденне проведення створеними робочими групами регулярних  перевірок щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину в  закладах громадського харчування, закладах освіти та інших галузях громадської діяльності;

            Строк: на час дії карантинних обмежень.

       2.2. Щонеділі проводити спільні перевірки щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину в  закладах громадського харчування, закладах освіти та інших галузях громадської діяльності;

     Строк: на час дії карантинних обмежень

2.3. Надавати оперативну інформацію щодо проведених перевірок (із зазначенням назви підприємства, установи, суб’єкта господарювання, дати перевірки, виявленого порушення, суми штрафу, проблемних питань та скарг, які виникли в процесі їх проведення) за останній поточний тиждень до сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з  правоохоронними органами на електронну адресу: veselinovka@mk.gov.ua;

       Строк: щоп’ятниці до 14.00

       2.4 Забезпечити жорсткий контроль за виконанням карантинних вимог згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року  № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19» (зі змінами) та протиепідемічних обмежень.

Строк: на час дії карантинних обмежень.

          3. Про взаємодію всіх служб в боротьбі з  гострою респіраторною хворобою COVID-19.

(Жалдак Н.В., Приходько О.А., Михайловський О.О., Румянцев О.В.)

       Доповідачі інформували присутніх про проблемні питання щодо взаємодії поліції та закладів охорони здоров’я  в наданні інформації по хворих  на гостру респіраторною хворобою COVID-19.

         Заслухавши та обговоривши інформацію з цього питання, комісія вирішила:

         1. Інформацію взяти до відома.

         2. КНП   «Веселинівський  РЦ ПМСД» ( Жалдак Н.В.) проводити збір інформації щодо кількості хворих та контактних осіб з подальшим інформуванням  голови райдержадміністрації, сільських голів, відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації (при захворюванні дітей), Веселинівського відділення Вознесенського ВП ГУ НП України в Миколаївській області.

          Строк: на час дії   карантинних обмежень

         3. Сільським головам та  Веселинівському відділенню Вознесенського ВП ГУ НП України в Миколаївській області (Гаспарян С.С.) проводити контроль за хворими  на COVID-19, які знаходяться на самоізоляції та контактними особами.

   Строк: на час дії карантинних обмежень.

          4. Різне

    (Дрозд А.В.,  Винокуров В)

     Доповідачі проінформували  присутніх, що 09 жовтня 2020 року  громадська організація «Веселинівська спілка патріотичних сил» та районна рада волонтерів проводить відкриття меморіального комплексу полеглим землякам. На заході будуть присутні до 50 осіб.

         Заслухавши та обговоривши інформацію з цього питання, комісія вирішила:

        1.    Інформацію взяти до відома.

        2. Рекомендувати громадській організації «Веселинівська спілка патріотичних сил» (Винокурову В.)  та районні раді волонтерів (Климчук М.) провести відкриття меморіального комплексу полеглим землякам з врахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 « Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів та територій із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненної коронавірусом SARS-CoV-2» ( із змінами).

         3. Контроль за виконанням рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації щодо розглянутого питання покласти на керівника районного Штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій Приходько О.А.

 

 

 

                             

 

 

Всі новини →