Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Проведено спільну нараду з приводу долі бюджетних установ району в умовах децентралізації

09/10/2020

 

Вчора, 8 жовтня, за ініціативою та під головуванням заступника голови райдержадміністрації Анжеліни Дрозд було проведено спільну нараду з представниками районної, Веселинівської селищної рад та структурних підрозділів райдержадміністрації з приводу функціонування бюджетних установ районного бюджету в умовах децентралізації та ліквідації Веселинівського району після проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Відкриваючи нараду, Анжеліна Дрозд нагадала присутнім, що відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-20 Веселинівський район ліквідовано, а його територію передано до складу Вознесенського району. На території бувшого Веселинівського району після виборів буде функціонувати 1 об’єднана територіальна громада – Веселинівська селищна рада, до якої увійдуть майже всі сільські ради, окрім 3-х (Широколанівської, Кубряцької та Катеринівської), що увійшли до складу Степівської сільської ради Миколаївського району. Тому постало нагальне питання: яким чином будуть функціонувати заклади освіти, медицини, культури, що перебувають на утриманні районного бюджету з 1 січня 2021 року, оскільки їх мережа є досить розгалуженою.

На даний час законопроект 3651 про правонаступництво та долю установ ліквідованих районі не прийнято, в інших районах області активно йде робота по передачі майна спільної власності територіальних громад до комунальної власності сільських, селищних, міських рад.

Веселинівський селищний голова Олександр Румянцев зазначив, що не бачить проблемних питань у цьому напрямку, після виборів їх буде вирішувати новий голова та новий склад ради шляхом правонаступництва, оскільки проводити сесійні засідання до виборів більше не планується.

Керуючий справами районної ради Світлана Серпутько повідомила, що вказані питання передачі майна недоцільно розглядати до виборів, оскільки після обрання нового складу депутатського корпусу вже Вознесенської районної ради, Веселинівська районна рада вже не зможе примати ніяких рішень.

З врахуванням вищезазначеного, було надано доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації підготувати лист на Миколаївську райдержадміністрацію щодо функціонування закладів освіти, медицини, культури, які розташовані на території Катеринівської, Кубряцької та Широколанівської сільських рад.

Також заступником голови райдержадміністрації були порушені питання проходження опалювального періоду, модернізації вузлів газового обліку та впровадження процедури розподілу і постачання електроенергії.

 

Всі новини →