Веселинiвський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Про заходи з нагоди Дня захисника України

14/10/2020

 

     В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі три свята — День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці і День захисника України. Вони настільки близькі між собою, що практично об’єднують весь український народ. Тому поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.

     Сьогодні, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації Анжеліна Дрозд, керівник апарату райдержадміністрації Олена Дикусар, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Маркін   та представники Веселинівського   відділення поліції    поклали квіти до Дошки пам’яті землякам-учасникам антитерористичної операції, Героям Небесної Сотні та до Меморіального комплексу полеглим у зоні АТО землякам на території храму Петра і Павла.

       Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшановували  всіх, хто впродовж української історії боровся за незалежність, суверенітет, свободу українців.  

 

 

 

  

Всі новини →