Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Добровільне об'єднання громад Я МАЮ ПРАВО!

Електронне декларування доходів державних службовців

Закон України "Про запобігання корупції"

Як отримати довідку про доходи

Початок реєстрації в Реєстрі електронних декларацій

Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Реєстрація у системі ЄДРДО

Зміна електронного підпису у системі ЄДРДО

Сайт Національного агенства з питань запобігання корупції

Хто повинен подавати декларацію у 2017 році?

Вхід до порталу електронного декларування

Навчальне відео щодо заповнення електронних декларацій

Де виготовити електронний цифровий підпис?

ЕЦП клієнтам Приватбанку

  Де і як в Україні можна отримати ЕЦП
Формат: DOC | Добавлен: 06/01/2017 09:28:49
39Kb Скачать скачать

Найчастіші запитання

Норма про обов'язкове заповнення е-декларацій не поширюється на посадових осіб, що здійснюють основну діяльність в області соціального обслуговування населення. Зокрема, до таких віднесені директори шкіл та керівники закладів культури та спорту. Відповідні норми містяться у законі «Про Вищу раду правосуддя», який набрав чинності, передає «Закон і Бізнес». Згідно Закону, норма про обов'язкове заповнення електронних декларацій не поширюється на посадових осіб установ і організацій, що здійснюють основну діяльність в області соціального обслуговування населення, соціальної й професійної реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів, соціальної захисту ветеранів війни й учасників антитерористичної операції. Також звільнені від електронного декларування керівники установ охорони здоров'я, крім керівників установ охорони здоров'я центрального, обласного, районного, міського (міст обласного значення, міст Києва й Севастополя) рівня. Крім того, скасована необхідність заповнювати електронні декларацій для керівників установ освіти (крім керівників вузів та їхніх заступників), науки (крім президента Національної академії наук України (НАНУ) і національних галузевих академій наук, перших віце-президентів, віце-президентів і головних вчених секретарів НАНУ й національних галузевих академій наук, інших членів президії НАНУ й президій національних галузевих академій наук). Звільнені від зобов'язання заповнювати електронні декларації керівники закладів культури, мистецтв, відновлення й збереження національної пам'яті, фізичної культури, спорту й національно-патріотичного виховання.

До уваги декларантів! Для реєстрації на порталі Е-декларування Ваш e-mail повинен бути зареєстрований лише в українському домені, інакше листи про підтвердження реєстрації на Вашу адресу не надійдуть.

Довідка щодо заповнення декларацій: +38(044)200-08-29; +38(044)200-06-88
Технічна допомога: support@nazk.gov.ua

Друга хвиля. FAQ для нових е-декларантів: що і як декларувати?