Веселиновский район » Новини
Українська | Русский | English
Главная Перелік адміністративних послуг Протидія корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

Відкриття меморіального комплексу полеглим у зоні АТО землякам на території храму Петра і Павла

09/10/2020

 Сьогодні, 9 жовтня   2020 року   на     запрошення      громадської організації «Веселинівська спілка патріотичних сил» Миколаївської області та районної ради волонтерів представники райдержадміністрації взяли участь у заході з нагоди  урочистого відкриття меморіального комплексу полеглим у зоні АТО землякам на території храму Петра і Павла.

     Заступник голови райдержадміністрації Анжеліна Дрозд звернулась до присутніх з промовою на урочистому відкритті меморіального комплексу, в якій підкреслила  важливість зазначеного заходу та висловила співчуття сім’ям загиблих воїнів, а також подякувала  організаторам заходу та людям, які безпосередньо приймали участь у робочому процесі будівництва  та меценатам.

    На зазначеному заході священнослужителі української православної церкви здійснили обряд освячення,  а  присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до  меморіального комплексу.

    У заході також прийняв участь Олександр Терещенко, заступник Міністра у справах ветеранів України, представники військовий частин, громадських організацій ветеранів АТО, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування різних рівнів, громадськість.

Всі новини →