Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Інформація для населення

 Увага!

Нові адміністративні послуги!

   Центр надання адміністративних послуг Веселинівської райдержадміністрації повідомляє, що згідно розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 04.07.2018 № 277-р «Про затвердження Порядку видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Миколаївської області»,  розпочато надання адміністративної послуги:

-         видача (переоформлення, анулювання) дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів.

   За довідками звертатися за адресою: вул. Мозолевського,14 смт Веселинове  Центр надання адміністративних послуг - 1 поверх.

Телефон для довідок: (05163) 2-11-29

 

 Увага, зміна рахунків!

           Центр надання адміністративних послуг Веселинівської райдержадміністрації повідомляє, що з 2 липня 2018 року, змінено рахунки за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно та державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

За довідками звертатися за адресою: вул. Мозолевського,14 смт Веселинове  Центр надання адміністративних послуг - 1 поверх

Телефон для довідок: (05163) 2-11-29