Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Інформація для суб’єктів господарювання

 ОГОЛОШЕННЯ ПРО СПІВПРАЦЮ

З МЕКСИКАНСЬКИМИ СПОЛУЧЕНИМИ ШТАТАМИ

   До Миколаївської облдержадміністрації надійшов лист Посольства України в Мексиканських Сполучених Штатах із пропозицією губернатора штату Коліма щодо започаткування міжнародного співробітництва з Миколаївською областю.

   В разі зацікавленості у налагоджені співпраці з мексиканською стороною пропонуємо суб’єктам господарювання, органам місцевого самоврядування, громадським організаціям, комунальним закладам та підприємствам  підготувати проєкти, які можливо реалізувати з мексиканськими партнерами у сфері торговельно-економічного, науково-технічного, культурного та гуманітарного співробітництва.

   Опис проєктів надавати сектору економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації в термін не пізніше 28 жовтня 2019 року за електронною адресою veselinovka@mk.gov.ua.

 

  Щодо ліцензій на оптову торгівлю, роздрібну торгівлю пальним та на зберігання пального
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:35:33
59Kb Скачать скачать
  Лист Державної служби України з питань праці від 26.06.2019 №5258/3/5.3-ДП-19
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 19:35:33
3073Kb Скачать скачать

 Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»: Грант на підтримку українських виробників меблів

   Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає заявки від виробників меблів на підтримку розширення потужностей їхнього бізнесу, яке вимірюватиметься збільшенням обсягів збутуінвестицій, постійних робочих місць, а також зростанням експорту.

Грант на підтримку українських виробників меблів

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)

Запит на подання грантових заявок (ЗПЗ)-2019-006

Дата оголошення: 1 Липень 2019 р.

Кінцевий термін подання: 31 Липень 2019 р.

Шановний Заявнику!

   Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл, чекає заявок від виробників меблів на підтримку розширення потужностей їхнього бізнесу, яке вимірюватиметься збільшенням обсягів збутуінвестицій, постійних робочих місць, а також зростанням експорту.

   Через надання грантів програма КЕУ планує надати підтримку приватним фірмам-виробникам меблів у наступних сферах: ресурси для закупівлі нового обладнання та/або технологій; фінансова підтримка для створення / розробки нових продуктів, процесів або послуг; та ресурси, необхідні для встановлення / досягнення стандартів, тестування або інших аспектів системи контролю якості, необхідні для відповідності стандартам якості товару або послуги (наприклад, стандарти закордонних покупців).

   Державні установи, в тому числі організації, які отримують бюджетне фінансування, та квазідержавні організації, визначені в ADS 302.3.3, не мають права на отримання грантів у рамках цього ЗПЗ.

   Грант надаватиметься і впроваджуватиметься відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

   Всі запитання щодо цього запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org з зазначенням «ЗПЗ-2019-006» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

   Запит на подання грантових заявок разом з формою грантового проекту

  Процес подання заявок складатиметься з одного етапу. Заявники надають Грантову заявку (Додаток А), Деталізований бюджет гранту (Додаток B) і План реалізації гранту в табличній формі (Додаток C), використовуючи шаблони, що надаються. Матеріали заявок будуть розглянуті комітетом з грантового відбору.

   Співробітники Програми та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках цього запиту. Про будь-які неналежні вимоги просимо повідомляти Керівника Програми або на адресу: BusinessConduct@chemonics.com.

 

Заявники повинні надати наступні документи:

  1. грантову заявку;
  2. детальний бюджет гранту;
  3. план реалізації гранту в табличній формі;
  4. свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписку з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  5. необхідні засвідчення:

·         заява юридичної особи про відсутність заборгованості з податків або відсутність кримінальних проваджень проти неї (AAPD 14-03);

·         заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.).

 

  Оголошення про відбір проектів
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:35:28
16Kb Скачать скачать
  Про Форум бізнес- і ІТ-лідерів м. Київ, 14 червня 2019 р.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:35:28
31Kb Скачать скачать

 УВАГА!!! ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

  Розпочато прийом документів з конкурсного відбору проектів з отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів.

   Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 06 липня 2017 року № 247-р «Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів на виконання заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Миколаївській області щодо часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів», в області діє механізм фінансової підтримки малого і середнього підприємництва у вигляді часткової компенсації з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію проектів.

   Кожен представник малого та середнього підприємництва має право на отримання компенсації у розмірі, що не перевищує 100 % облікової ставки НБУ, яка діяла на дату нарахування відсотків за користування кредитом (2018 р.), але не більше 50 % ставки за кредитом, встановленої банківською установою, яка дала позичальнику кредит, та не більше 200 тис. грн. в рік на одного позичальника.

   Головними умовами для отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів є: - створення додаткових робочих місць та витрати на їх створення, за умови збереження існуючих.

   Документи, які подаються для участі у конкурсному відборі:

1) заявка на участь у конкурсному відборі за формою, що додається;

2) бізнес-план з фінансово-економічним обґрунтуванням проекту, який повинен містити інформацію про:

- назву, мету, вартість та джерела фінансування проекту, соціальні та екологічні наслідки його впровадження;

- фінансово-економічні показники ефективності роботи суб’єкта малого та середнього підприємництва протягом останнього звітного періоду поточного року;

- фінансово-економічні показники ефективності проекту (фактичне збільшення обсягів виробництва, відрахування до бюджету, досягнутий рівень рентабельності, строк окупності);

- створення нових робочих місць, зокрема, за умови збереження наявного персоналу;

- рівень заробітної плати працівників, які будуть працевлаштовані на нові робочі місця, та/або динаміку зміни рівня заробітної плати одного штатного працівника;

- впровадження енергозберігаючих заходів, їх обґрунтування та оцінка економічної ефективності від їх впровадження.

3) копію кредитного договору, завірену банківською установою, яка видала кредит;

4) графік погашення кредиту та сплати відсотків за ним, виданий банківською установою;

5) завірені банком копії платіжних доручень щодо сплати зобов’язань за кредитним договором;

6) копії документів, що підтверджують цільове використання кредитних коштів;

7) завірена банком довідка з прогнозним розрахунком відсотків за користування кредитом на протязі 2019 року;

8) довідку про банківські реквізити, видану банківською установою;

9) довідку про відсутність простроченої заборгованості зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів;

10) довідка про створення робочих місць (див. додаток)

   Відповідальність за повноту і достовірність відомостей в поданих документах покладається на суб’єктів підприємництва.

   Прийом документів здійснює Регіональний фонд підтримки підприємництва в Миколаївській області (за адресою: м. Миколаїв, проспект Героїв України (колишній просп. Героїв Сталінграду), 9, ауд. 100 Б), або за електронною адресою: mk.rfpp@gmail.com.

Початок прийому документів для участі в конкурсі з 01 лютого 2019, кінцевий термін подання документів 01 квітня 2019 року.

Про остаточну дату, час та місце проведення конкурсного відбору буде повідомлено додатково. За адресою: Миколаївська обласна державна адміністрація, м. Миколаїв, вул. Адміральська 22, каб. 822.

Довідки за тел.: 063 471 56 35; 0512 37 09 66.

   Положення про Порядок часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів

   Форма заяви

   Довідка про створені робочі місця

 

  Миколаївською облдержадміністрацією встановленно дружні відносини з Китайською Народною Республікою
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:35:22
50Kb Скачать скачать
  Бізнес стажування у США для фахівців з України за напрямком «Регіональний економічний розвиток». Прийом анкет до 29 червня 2018 року.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:35:11
41Kb Скачать скачать
  Інформація про проведення 24 червня 2018 р. Форуму бізнес- і ІТ-лідерів
Формат: DOC | Добавлен: 15/12/2020 13:20:42
36Kb Скачать скачать

 Про приєднання України до Єдиного стандарту автоматичного обміну податковою інформацією

 У зв’язку з приєднанням України до Єдиного стандарту автоматичного обміну податковою інформацією (The Common Reporting Standard (CRS)), перший обмін планується у 2019 році.

Шляхом обміну інформацією між країнами світу Державна фіскальна служба України автоматично отримає всю інформацію про закордонні рахунки громадян України, зареєстровані на їх ім’я компанії (у тому числі офшорні), володіння ними акціями закордонних компаній (у тому числі як кінцевих бенефіціарів), отримані ними доходи за межами України, джерела виникнення капіталу, суми залишків на закордонних рахунках, історію платежів тощо.

Рада голів державних адміністрацій спільно з партнером Міжнародною Консалтинговою групою CONSULCO, яка є транснаціональним лідером у сфері податкового планування, корпоративного структурування, міжнародного управління активами, інформує про можливість отримати консультацію від експертів CONSULCO і встановити довгострокові відносини.

У разі необхідності фахівці CONSULCO нададуть консультацію з питань податкового законодавства і трастових структур, запропонують захист або реструктуризацію активів, виконають комплекс робіт щодо захисту персональних даних відповідно до вимог міжнародного законодавства.

Переведення власних активів до трастів не суперечить вимогам міжнародного і українського законодавства, не є об’єктом при автоматичному обміні податковою інформацією, активно використовується лідерами країн світу.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном: +380(50)469-14-15.

З метою уникнення порушень чинного міжнародного законодавства і законодавства України, рекомендується скористатися можливістю і використати час для легалізації статків.

 

  Перелік книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини та заборонені на українському ринку друк. продукції
Формат: DOC | Добавлен: 15/12/2020 13:20:42
353Kb Скачать скачать

 До відома представників малого та середнього бізнесу

та бажаючих відкрити власну справу.

 

В рамках виконанння Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2017-2018 роки за участю представників департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області, Миколаївського  регіонального фонду підтримки бізнесу, представників банків  по кредитним ресурсам для підприємців малого та середнього бізнесу та бажаючих відкрити власну справу  24 квітня 2018 року з 10.00 до 16.00 години за адресою: смт Доманівка, вул. Центральна, 46, зал засідань райдержадміністрації (2-й поверх) планується проведення виїзної інформаційно-навчальної конференції на тему: «Ефективний кредит».

Метою проведення заходу є налагодження ефективного діалогу між представниками влади та бізнесом, ознайомлення з законодавчими змінами, а також інформування та консалтингове забезпечення підприємців щодо ефективних банківських фінансових продуктів, ознайомлення з дією Порядку відшкодування відсоткових ставок за кредитами залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації бізнес проектів.

Запршуємо прийняти участь в зазначеному заході всіх бажаючих.

 

                                                                 Сектор економічного розвитку, торгівлі  та

                                                                  туризму райдержадміністрації.

 

 Експертна допомога з Німеччини для керівників компаній

 

Київська торгово-промислова палата з 2016 року є офіційним представником Служби старших експертів (SES, Бонн) та надає допомогу підприємствам в отриманні експертної допомоги з Німеччини. За допомогою Київської ТПП Ваше підприємство має змогу запросити досвідченого німецького експерту на строк від 3 тижні до декількох місяців на добровільній, безоплатній основі для вирішення конкретних технологічних, або комерційних питань.

Senior Experten Servise (SES) – організація, яка надає експертну допомогу у всьому світі з метою сприяння міжнародному співробітництву та розвитку. Лише у 2015 році SES реалізувала 4700 проектів у 90 країнах світу. З SES співпрацює біля 12 000 експертів з більш ніж 50 галузей економіки.

Досвідчені SES-експерти здатні сприяти вирішенню багатьох питань, зокрема: впровадження нової техніки та технологій європейських стандартів якості, вдосконалення управлінських процесів, просування продукції на нові ринки.

Детальну інформацію, огляд галузевих компетенцій експертів та заявку на отримання експертної допомоги Ви зможете знайти:

-           на веб-сайті Центру бізнес-освіти: http://training-center.kiev.ua/mezhdunarodnyie-proektyi/spetsialistyi-iz-germanii/

-           у координатора Центру бізнес-освіти за тел.: +38 (044) 235-82-96

-           по E-mail: seminar@kiev-chamber.org.ua

 

                                           Австрійська програма навчання та партнерства 2018:

експорт з України до Європи

Центр бізнес-навчання Київської ТПП спільно з Інститутом підтримки економіки WiFi (Австрія) продовжує набір учасників на Програму навчання та ділового партнерства «Україна-Австрія: експорт до країн ЄС».

В2В-програма складається з: інтенсивних 3-х модульного курсу підготовки з австрійськими експертами у Києві, кваліфікаційний екзамен з отриманням успішними учасниками європейського диплому WiFi, п’ятиденну поїздку до Австрії з метою формування ділових зв’язків між українським та австрійським бізнесом.

Проект субсидується австрійською стороною та надає сприяння експорту в країни ЄС для українських компаній.

Теми та дати тренінгів:

Модулі програми –

«Експорт до країн ЄС»

Попередні дати*

Ідентифікація та пошук партнерів, розвиток стратегії

18-20 квітня 2018 року

Міжнародний маркетинг та стандарти ЄС, бізнес комунікація

16-18 травня 2018 року

Фінансування експорту

6-8 червня 2018 року

Тест

8 червня 2018 року

Партнерська програма у Відні

початок липня 2018 року

* У зв’язку з міжнародним характером Програми можливі зміни дат та строків.

Документ по закінченню Програми: Диплом WiFi, Австрія

Внесок учасника: 720 Євро, члени КТПП 650 Євро (оплата в гривнях згідно з поточним курсом валют)

Додаткові витрати: відкриття візи, авіаквиток

Кількість місць обмежена. Переваги надаються компаніям, які мають конкретні цілі співробітництва з країнами ЄС.

Мови навчання: німецька з перекладом на українську та російську мови.

Участь в програмі допоможе ідентифікувати нових ділових партнерів з Австрії, в розробці бізнес-ідей та у підписанні нових угод про співробітництво.

За додатковою інформацією та для реєстрації у Програмі звертайтесь за тел./факс: (044) 235-82-96, Email: lesya.z@kcci.org.ua до координатору Програми – Лесі Засульської та на веб-портал Центру бізнес-навчання Київської торгово-промислової палати:

http://training-center.kiev.ua/treningi/shkola-eksporta/avstriyskaya-programma-partnerstva-so-stazhirovkoy-v-vene-eksport-v-stranyi-es/

Графік особистих та особистих виїзних прийомів.

 Наказом  директора Департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації від 15.12.2017 № 99/ОД затверджено графіки особистих прийомів громадян керівництвом департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації на 2018 рік (додається).

Проведення особистих прийомів громадян директором департаменту та заступниками директора департаменту – начальниками управлінь департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації (за наявності запису на прийом) можливе в онлайн – режимі (за допомогою мережі Інтернет та за наявності веб-камер) з метою економії бюджетних коштів та часу, витрачених на дорогу до заппланованого району.

ГРАФІК особистого (виїзного) прийому громадян керівництвом департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації на 2018 рік та

ГРАФІК особистого прийому громадян керівництвом департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації на 2018 рік

  Про американську програму бізнес стажування «Холодна ланка поставок»
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:35:06
38Kb Скачать скачать
  До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю книжковою продукцією
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:35:05
35Kb Скачать скачать
  Про використання державної мови закладами торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:35:05
37Kb Скачать скачать
  Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу долучитися до другого етапу конкурсного відбору та отримати часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:34:19
35Kb Скачать скачать
  Інформація про хід реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Веселинівському районі на 2017 – 2018 роки станом на 01.07.2017 року.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:34:38
146Kb Скачать скачать
  Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:34:40
34Kb Скачать скачать

Залучення інвестицій - запорука розвитку регіонів

  Рекомендації до заповнення
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 19:34:51
540Kb Скачать скачать
  Інформація про вільні виробничі площі
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:34:50
69Kb Скачать скачать
  Інвестпроекти 2017
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:34:50
30Kb Скачать скачать
  Анкета інвестпроекту
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:34:50
78Kb Скачать скачать
  Анкета земельної ділянки
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:34:50
107Kb Скачать скачать
  Мережа консультаційних центрів
Формат: DOC | Добавлен: 15/12/2020 13:20:42
28Kb Скачать скачать
  Інтенсифікація торгівлі і модернізація бджільництва
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:35:32
50Kb Скачать скачать