Веселинiвський район » Гуманітарна сфера » Сім'я та молодь
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Сім'я та молодь

  Семінар "Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний процес" (з 25 по 31 жовтня 2019 р)
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 19:35:33
426Kb Скачать скачать

Діти шукають родину

Багато горя випало на долю двох малолітніх дітей. У ранньому віці (6 та 9 років) братик з сестричкою втратили обох батьків. Сьогодні діти потребують влаштування у нову родину, прийомну.

Небайдужих, бажаючих дати родинне тепло дітям, просимо звертатися до служби у справах дітей райдержадміністрації  за адресою: вул..Леніна, 14, 1 поверх адмінбудинку. Телефон -  2 29 83.

24 березня працівниками служби у справах дітей спільно з працівниками відділу освіти було здійснено обстеження умов проживання сімей з дітьми на території Веселинівської селищної ради. В ході обстеження надано ряд консультацій та рекомендацій батькам дітей.

24 березня на відпрацювання звернення гр. П працівниками служби у справах дітей та КМСД було здійснено виїзд до с. Градівка. В результаті роботи дитина повернена матері.

 

23 березня 2015 року службою у справах дітей райдержадміністрації в рамках рейду "Діти вулиці" було здійснено виїзд на територію Кудрявцівської селищної ради та вилучено 4-х малолітніх дітей з умов, які загрожують їх життю та здоров'ю. Діти тимчасово влаштовані до ЦСПРД м. Вознесенська.