Веселинiвський район » Запобігання корупції
Українська | Русский | English
Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Запобігання корупції


Нормативно-правові акти Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру

В Антикорупційному бюро запрацювала телефонна лінія для звернень громадян

01.02.2016 у Національному антикорупційному бюро України (далі — НАБУ) у тестовому режимі розпочала роботу безкоштовна телефонна лінія 0-800-503-200 для більш тісної взаємодії з громадськістю. 

У НАБУ повідомили, що зателефонувавши за цим номером, громадяни можуть залишати звернення (пропозиції, зауваження, заяви, скарги), запити на отримання публічної інформації, отримувати інформацію про діяльність НАБУ, дізнаватися графік роботи громадської приймальні, а також повідомляти про кримінальні корупційні правопорушення.

Повідомлення громадян, отримані працівниками НАБУ в телефонному режимі, будуть належним чином зареєстровані, оформлені та передані для опрацювання компетентним підрозділам.

Телефонна лінія працює у будні дні з 9 до 18 години. Дзвінки безкоштовні як зі стаціонарних, так і з мобільних телефонів. Також в робочому режимі продовжує працювати і міський номер для звернення громадян (044) 246-34-11.

Тестовий режим триватиме кілька тижнів для того, щоб визначити навантаження та випрацювати ефективну взаємодію як з громадянами, так і всередині НАБУ. Наразі працює лише одна лінія, однак по завершенню тестового режиму телефонний номер буде багатоканальним, працюватиме 10 ліній.

НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ

03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3

телефон: 044 246-34-11

e-mail: info@nabu.gov.ua

 

За інформацією Національного антикорупційного бюро України

 

     Розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.03.2017 № 23-рк уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції Веселинівської РДА затверджено головного спеціаліста з юридичних питань апарату райдержадміністрації Коржинського Богдана Григоровича.

Контактний телефон: (05163) 2-13-30.

    Чат-бот "Держслужбовець Тарас" є некомерційним та безкоштовним електронним довідниковим сервісом, який створений за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС та ГО "Центр демократії та верховенства права".

   Знайти його можна, ввівши в поле для пошуку в Facebook Messenger або Telegram запит "Держслужбовець Тарас", а також за прямими посиланнями: Facebook Messenger http://m.me/d.tarasbot, Telegram https://t.me/d_tarasbot. Для початку спілкування потрібно натиснути кнопку "Почати".