Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

НОВИНИ 2019 р.

    28.11.2019 року в приміщенні Веселинівської районної адміністрації (@Веселинівський район районна рада та райдержадміністрація http://veselinove.mk.gov.ua/) відбулося засідання спостережної комісії.

   На порядку денному спостережної комісії виносилися наступні питання:

   З питанням про роботу з особами, умовно засудженими та звільненими з випробувальним терміном, доповідав начальник Веселинівського районного сектору  філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Рак Роман Валентинович.

   Також виносилося питання про проведену роботу щодо вирішення соціальних та побутових питань умовно засудженного громадянина який перебуває на обліку Веселинівського районного сектору та потребує допомоги у вирішенні соціальних питань, доповідав директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Веселинівському районі Христюк Петро Георгійович.

   На завершення комісії було вирішено, продовжити роботу з покращення соціального статусу клієнта пробації, питання якого розглядалося. Також було вирішено, що за зверненням Веселинівського районного сектору буде збиратися спостережна комісія на якій будуть вирішуватися нагальні питання, які будуть виникати під час виявлення криміногених потреб.

 

    Одним із принципів надання безоплатної правової допомоги є її доступність для всіх осіб, які мають право на її отримання.

   25 листопада 2019 року в приміщенні Веселинівського районного сектору філії «Державної установи» Центр пробації в Миколаївській області відбулася робоча зустріч спільно з заступником начальника  Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Тепловим Олексієм, начальником Веселинівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Раком Романом та головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (@Вознесенський місцевий центр з надання БВПД https://m.facebook.com/profile.php?id=1467803810201669&ref=content_filter ) Інною Глушич (@Інна Інна https://m.facebook.com/profile.php?id=100015288854584&ref=content_filter).

   В ході зустрічі були обговорені питання про роботу дистанційного пункту, проаналізовано звернення, які надходили від засуджених та з якими частими питаннями були звернення.

   Також, головний спеціаліст Інна Глушич (@Інна Інна https://m.facebook.com/profile.php?id=100015288854584&ref=content_filter ) зазначила, що задяки злагодженій співпраці уповноваженого органу з питань пробації з місцевим центром засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, можуть отримати як первинну, так і вторинну та роз’яснила порядок її отримання.

 Захід до Дня української писемності та мови

   «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», - говорив Володимир Сосюра.

   08.11.2019 року в приміщенні Веселинівської дитячої бібліотеки (КЗ «Публічна бібліотека Веселинівської селищної ради https://veselynivska-gromada.gov.ua/more_news2/) працівники Веселинівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області спільно з клієнтами пробації та працівниками Веселинівської дитячої бібліотеки долучилися до написання 19 Всеукраїнського диктанту національної єдності, який проводиться до Дня української писемності та мови.

   Проведення подібних заходів допомагає поглибити знання суб’єктів пробації, про багатство української мови, почуття поваги до всього українського та бажання розмовляти українською мовою.

   Проведення сьогоднішнього заходу сприяло саморозвитку, самовдосконаленню, формуванню національної свідомості та мовної культури серед суб’єктів пробації, які були залучені до написання диктанту.