Головна Перелік адміністративних послуг Запобігання корупції Учасникам АТО та членам їх сімей Я МАЮ ПРАВО! Інформація для користувачів з вадами зору

Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу

  Рішення про відмову в погодженні проекту регуляторного акта
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 19:34:56
709Kb Скачать скачать

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

З метою громадського обговорення та згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Веселинівська райдержадміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови РДА  «Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Веселинівського району»

Даним проектом розпорядження планується врегулювати питання проведення конкурсів з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Веселинівського району. Проект розпорядження та аналіз регуляторного впливу оприлюднюється шляхом розміщення його на офіційному веб - сайті райдержадміністрації.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, щодо проекту розпорядження, приймаються у письмовій формі (у тому числі й надісланих засобами електронного зв'язку) в місячний строк з моменту оприлюднення проекту розпорядження на офіційному сайті РДА, за адресою: 57001, Миколаївська область, смт. Веселинове, вул. Мозолевського, 14 або на електронну адресу veselinovka@mk.gov.ua

  Аналіз регуляторного впливу проекту РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови "Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Веселинівського району"
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:34:49
115Kb Скачать скачать
  Проект розпорядження
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:34:49
68Kb Скачать скачать
  АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ Рішення Веселинівської районної ради «Про встановлення розміру плати та додаткових пільг за навчання у Веселинівському початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі»
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:34:32
60Kb Скачать скачать
  Проект рішення районної ради
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:34:46
37Kb Скачать скачать